Dostawa gratis przy zakupach powyżej 339,95 zł

Wygodne gripy

Wygodne gripy

Do każdej ręki, do każdego roweru. Gripy idealne.

Wymiary i masy

Zalety

  • Większa powierzchnia
  • Lepszy komfort
  • Pewność chwytu

Wady

  • Utrudniony montaż lusterka

Rozłożenie nacisku jest kluczowe

SQlab 710

Grip ZX ze skrzydełkami

Tunel nadgarstka

Zagięcie nadgarstka (szczególnie na bok) powoduje uciśnięcie tunelu nadgarstka, gdzie biegną nerwy. Tak samo jak przez zagięty wąż ogrodowy nie chce lecieć woda, przez zagięte nerwy nie „lecą” impulsy, albo nawet te impulsy są nieprawidłowe. Objawem jest zaburzone czucie w trzech pierwszych palcach dłoni (impulsy nie dochodzą), albo bóle i odrętwienie tych palców (nieprawidłowe sygnały ze ściśniętego nerwu).

Przyczyną niewłaściwego ułożenia nadgarstka podczas jazdy jest często nieodpowiednia kierownica, z niedostatecznym zagięciem do tyłu.

Komentarz:

Nasze gripy to nie urządzenia medyczne. Nie możemy zagwarantować, że na pewno rozwiążą Twoje problemy. Jeśli mimo używania ergonomicznych komponentów problemy nie znikają, należy skonsultować się z lekarzem lub fizjoterapeutą. Nie wahajcie się też skontaktować bezpośrednio z nami!

Nasze gripy to nie urządzenia medyczne. Nie możemy zagwarantować, że na pewno rozwiążą wasze problemy. Jeśli mimo używania ergonomicznych komponentów Wasze problemy nie znikają, należy skonsultować się z lekarzem lub fizjoterapeutą. Nie wahajcie się też skontaktować bezpośrednio z nami!

SQlab Ergobar

Kształt pełen zagięć

Kierownica i gripy są zazwyczaj okrągłe, dlatego że jest to rozwiązanie najprostsze. Nasze palce przy zaciśniętej dłoni nie tworzą jednak kształtu walca, a raczej sześciokątu. Dlatego dłoń ma tendencję, by się ześlizgiwać z okrągłej powierzchni, ale dobrze chwyta przedmioty kanciaste i pozaginane.